| AndreiFanea a întrebat:

Mi s-a stricat ventilatorul de la instalația de răcire a mașinii, ce să fac?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Un prohod, apoi vinde masina.
Chiar nu iei in calcul mersul la service?

| relian a răspuns:

Cum ce faci? Cumperi alt ventilator, te uiti pe Youtube cum se demonteaza si cum se monteaza la loc si il pui tu singur.Ala nu se repara cum spun unia pe aici, se arunca si pui altul nou, deci nou nu luat de la alta rabla laughing pui nou chiar de pui aftermarket

| danbnz a răspuns:

Astepti sa vina zana ventilatoarelor...
Du-te omule la un service,

| GopnikulBogdan a răspuns:

Îl schimbi sau îl repari dacă doar periile colectoare dacă s-au consumat. Succes.