| anonim_4396 a întrebat:

Mustang. Ce parere aveti despre aceasta masina? I se potriveste unei domnisoare? vreau sa imi cumpar una

Răspuns Câştigător
| draculaq a răspuns:

Daca iti permiti, de ce nu?

8 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Mustang:X...aia e o masina p care cred ca nici in vis nu'mi voi permite sa o am. Si intr'adevar, de ce nu mai bine un maseratti? oricum, geniale masini amandouawinking

| Nokitochikushi a răspuns:

E o masina sport ca si un chavrolet camaro nu e o mare diferenta daca iti plac masinile fioroase un pontiac fierbied sau chavrolet camaro asemanator de mustand dar mai rezistent.

| ghibaflo a răspuns:

Consum mare, se strica repede, piese greu de gasit,

si nu, nu se potriveste unei domnisoarewinking

| zetmada86 a răspuns:

Noua e foarte scumpa, la mana a doua nu stiu cat o sa fie inscrierea, nu cre ca gasesti mustang cu motor mai mic de 4 litri

| Sofer a răspuns:

Mustang o masina foarte frumoasa care se potriveste unui fete.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si tu te spargi in basini? Sti ce masina este si unde se gaseste?
Pitipoanca bleaga!

| EuCaAsaSpunEu a răspuns:

Hmm nu stiu daca unei fete i se potriveste.adica na daca iti place. Ce zici de maserati? e superb:X

| IoNuTzU_7973 a răspuns:

Ma daca ai destui bani nu iti lua un Mustang pentru ca :
1) Nu este o masina de domnisoare
2)Daca ai benzinarie acasa poti sa iti permiti dar daca nu ai.
3)Nu este o masina buna pentru drumurile din Romania