| Dark02 a întrebat:

Navigații auto
Care este diferența dintre 4 GB ram și 8 GB ram în materie de navigații auto?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

In orice situatie ramii sunt pentru rapiditatea cum se misca dispozitivul cu pricina, indiferent ca vorbim de pc sau navigatii auto, orice!
Totusi nu orice are nevoie de multi rami dar daca vrei sa fie totul mai mult ca perfect alegi mereu cel cu mai multi rami chiar daca costa mai mult, daca vrei sa economisesti poti alege si cel cu mai putini rami dar nu te mira cand vei avea din cand in cand blocari ale sistemului sau alte erori mici neinsemnabile!

| LePapillonSurvivant a răspuns:

Viteza de procesare, aplicatiile se misca mai bine, fara lag. De buna seama, judecati si dupa buget. Maine, poimaine va aparea ceva mai dichisit si veti dori sa-l aveti. Asa e omul. Doreste noutatea.