| mgtow a întrebat:

Noul golf 7 GTI de 3 usi 230 CP si motor de 2.0 benzina e mic pentru mine? Am 1, 84m inaltime... taicameu imi zice sa imi iau audi 5 pentru ca e masina mare dar golfu e nou nout si asa stiu ca nu da probleme daca vine direct din fabrica

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Tu ia-ti ce vrei, Audi este mai de calitate dar la o motorizare asemanatoare daca ti se strica ceva te va costa mai mult, acum fiinda este GTI nu vei scapa nici in cazul golfului cu intretinere ieftina, acum la inceput ai garantie deci nu o sa ai probleme. Daca tie iti place golf ia-ti golf, pana la urma este masina ta, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa iti iei Megane RS daca vrei Hothatch. Divizia Renault Sport e cea mai buna in segmentul asta. si e un pic mai ieftin, mai puternica (275 cai) si. foarte frumoasa.