| mariussf18 a întrebat:

Nu am putut sa ma prezint la examenul auto(traseu) am fost la ghiseu pentru reprogramare si mi-a zis sa merg la seful de birou sau sa ma reprogramez online. Unde anume ar trebui sa intru ca sa ma pot reprograma online?

2 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Cred ca mai bine te ducea-i la seful de birou ca nu am gasit nimic de genul acesta in orasul/judetul meu.Nici la inspectorat nici la serviciu rutier. Poate la tine sa existe un astfel de serviciu online dar trebuia sa iei o adresa de e-mail ceva poate sau in mod sigur trebuie completata vreo cerere de reprogramare sau ceva de genul asta cu nume nr. dosar etc.I-mi pare rau si... bafta thumbs up

| Peaches a răspuns:

Pai, intreaba-l pe nenea de la ghiseu.