| alexandrubt13 a întrebat:

O parere reala despre citroien cactus automat unii zic scumpa la piese de te ustura la buzunar fata de cele germane ww Mokka sau tiguan,gof cross, altii zic ca nu, dar e prea electrica butoane multe la pret nu stiu ce sa zic la 8000 euro cu 127000 km 2014 dar de 1, 6cc si la 10000 euro 2015 tot 1, 6cc 54000 km

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Masina faina nu e deloc, noul vw golf il bate inzecit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O mașină urata, ori o placi ori nu, dar nu o poți compara cu golf și sub nicio forma cu tiguan ca sunt din cu totul alte clase.

| mihai69 a răspuns:

VW Golf e din altă clasă...
Măi, nu cunosc modelul - în sensul că nu l-am condus, nici văzut la vreun coleg / amic. În schimb, pot să-ți spun că am un Xsara Picasso din 2002 și nu are nici pe naiba la aproape 300.000 km. Nici probleme nu mi-a făcut, iar costul reviziilor și reparațiilor nu mi s-a părut prohibitiv.
Motor 1.8 benzină, cu GPL montat ulterior; cutie manuală.

| alexandrubt13 explică (pentru mihai69):

Multumesc dar am gasit si un opel mokka 2014 automat la vreo 10700 euro plus inmatricularea are vreo 95 mii km la webcar firma de tranzactii automonbile si chiar ma gandesc si de la firma asta sa iau in final tot trebuie sa iau o masina mai inalta un pic