| florin08 a întrebat:

Obisnuiam sa fac teste pe siteul oficial drpciv iar pentru asta trebuia sa folosesc browserul explorer dar de la un timp nu mai imi merge sa fac chestionare online si imi spune ca este necesar browserul internet explorer dar internet explorer folosesc.Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| RasturnicaSiTrixy a răspuns:

Actualizeaza versiunea de IE

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spune ce varianta de IE? Poate iti trebuie o varianta mai noua si pe aceasta o poti instala de pe site-ul oficial.

| ombladon a răspuns:

Fa aici http://e-drpciv.ro

| florin08 explică (pentru ombladon):

Am facut pentru o perioada dar poti face doar 5 chestionare pe zi si nu ai acces la toate intrebarile.

| ombladon a răspuns (pentru florin08):

Ba ai acces la toate, fa-ti 5 conturi

| Sofer a răspuns:

Fa chestionare de aici:
http://www.i-drpciv.ro/chestionare-auto-drpciv/
Merge in browserul chrome si mozila chiar si opera.

| MovileanuMariaLaura a răspuns:

Sterge-ti browserul si instaleaza-ti-l din nou

| florin08 explică (pentru MovileanuMariaLaura):

Nu se poate dezinstala.

| MovileanuMariaLaura a răspuns:

Pai atunci nu stiu ce sa zic.Cheama si tu pe cineva care se pricepe