| anonim_4396 a întrebat:

Opel Astra g, antigel sub pres in partea dreapta, sub pedala de acceleratie. Care este cauza radiator incalzire spart sau furtunurile de legatura.

6 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

Radiatorul spar am patit-o trebuie sa dai tot bordul sa scoti radiatorul

| express11 a răspuns:

Radiator spart.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dezaburirea functioneaza corect, sau abureste tare parbrizul?
In cazurile cu radiator de incalzire spart, dezaburirea baga atat de mult abur incat nu mai vezi nimic pe parbriz, se umple de grasime din cauza antigelului.

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu se aburesc geamurile si nici nu se umple de grasime.

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu se aburesc geamurile si nici nu se umple de grasime, dar antigelul dispare cam un litru pe saptamana sub pres.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baga capul sub bord si afla.
Nu suntem clarvazatori.