| led24 a întrebat:

Parere acest video?

=)) :))

https://www.facebook.com/share/v/wkRUtPKjnLWnkEcc/

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Tehnic vorbind: nasol, stiu cum e sa conduci o Dacie intr-un trafic cu 30 de ani mai tanar. Dai de melci care incomodeaza pe toata lumea, si abia ai cu ce ii depasi, in intervalul 40-80km/h.
Moral/legal: multe incalcari, injuraturi inutile, pericol inutil.
Acum 11 ani, inca ieseam si eu cu Dacie 1310. Uneori faceam si eu pe Dica, fiind mai imatur. Aveam un motor dat pe ulei, care ramanea fara presiune la relanti, dar stiu ca la intreceri impresiona, avand carburator bun, reglaje perfecte si turatii destul de mari (de la lipsa de compresie).
Am facut "liniuta" cu o Dacie mult mai noua, 1.6 injectie (a mea fiind 1.4 carburatie), si i-am dat de n-o mai vedeam in spate.
In fine. Acum am motor puternic si merg mai incet decat mergeam atunci cu Dacia. Confortul si siguranta ma intereseaza mai mult.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Ce parere sa avem despre un meltean prost, care ar trebui prins si batut la talpi la 'militie'winking
un idiot teribilist care este un pericol public
ar trebui inasprite legile pentru acest tip de inculti aroganti
saraca Daciewinking