| Leeeenssa a întrebat:

Părere golf 4 1.6 16V 2003, clima, computer C geamuri elect, 237mii km varianta scurta. Cât sa ofer.

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cazan. Caroserie prost conceputa, motor "sofisticat", cu performante reale penibile. Intretinere mai scumpa decat la diesel, datorita defectiunilor dese si repetate (decalibrare clapeta, bobine de inductie puscate).
300 euro daca e neinmatriculata, 700 daca e cu acte in regula pe Romania.

| OldSoul a răspuns:

1200€, maxim.

| DaTRoll a răspuns:

Un golf 4 in momentul acesta este in jur de 1700-1900, depinde si de dotări, poti negocia ca are mulți km. Parerea mea este, cand o cumperi verifica absolut orice.eu mi am luat teapa ca nu mergeau ușile. Sau te invartit in jurul masinii si comentezi la orice observi si asa scapi spunând că trebuie sa bagi bani apoi. Concluzie, maxim 2100 euro

| Leeeenssa explică:

Cu 300 îți iei o Dacie. Răspunzi aiurea sincer