| anonim_4396 a întrebat:

Pariu ca nu stiai asta http://www.youtube.com/watch?v=Bt1aE0NpuqE cea mai sigura masina din lume ce ofera o protectie maxima in timpul accidentului, o masina de lux care face ca si accidentul sa fie un lux :O

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Se ştie că Volvo au cele mai sigure maşini cea mai bună calitate a pieselor!

3 răspunsuri:
| pitbull93 a răspuns:

Ba da stiam :p

| 0rlando a răspuns:

Știu pe cineva care a căzut cu un Volvo S60 într-o prăpastie și a ieșit din mașină pe picioarele lui.

| BassHunter13 a răspuns:

Pariu ca nu stiai ca la un accident frontal cu un tir esti MORThee hee