| anna1988 a întrebat:

Pe ce canal sa ma uit la MotoGp? Urgent! De maine incepe noul sezon! Va rog!

8 răspunsuri:
| lixu16 a răspuns:

Mai dadea si in reteaua DIGI sport 1, 2, 3

| CosminRR a răspuns:

Astazi e pe DIGI Sport 2 sau Digi Sport 2 HD de la ora 19:55.Ieri a fost pe 3. . happy

| anna1988 explică (pentru CosminRR):

Da...am aflat si eu.Am vazut tot cu tot cu antrenmente. Sunt foarte emotionata pentru Vale, astazi. Oricum ai facebook?

| CosminRR a răspuns (pentru anna1988):

Ce sa mai...FORZA VALEEEE! De abia astept cursa pe noul circuit din Texas!
P.S. ai adresa mea de facebook pe privat.

| anna1988 explică (pentru CosminRR):

Merci.
Oricum Vale a dat dovada ca se poate si la 34 de ani, si ca Yamaha este cea mai buna echipa. A fost cea mai buna cursa.