| MrSoapte a întrebat:

Pentru cei pasionati de viteza si adrenalina: ce parere aveti de Nissan GTR Godzilla?

7 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Deși eu prefer GTR-R34, pot spune că nici upgrade-ul Godzilla nu sună rău, ca să nu mai zic că nici prețul nu e rău. 90.000 de euro este prețul mașinii și vreo 25.000 upgrade-ul cu tot montaj.
Dar de banii ăștia ai un supercar în toată regula.

| IMC90 a răspuns:

''Pentru cei pasionati de viteza si adrenalina''

Ani de viata se rezuma la 3 secunde, apoi iti verifica pulsul si... povestea se termina

| MrSoapte explică (pentru IMC90):

Perfect de-acord!
Insa, aici e vorba de altceva... vreau o simpla parere despre modelul sus mentionat!
Merci!

| IMC90 a răspuns (pentru MrSoapte):

Mie imi place happy Desi, sunt fan Mazda cand vine vorba de masinile japoneze tongue

| Alexandru98 a răspuns:

Inima pulseează, mușchii se-ncordează

Răspuns utilizator avertizat
| EddiWeed a răspuns:

Pasinea mea e skyline r34 gtr.si noul nissan imi place, are multi cai acceleratia e sub 3 sec..insa pretul este mult prea marelaughing