| Petrule_Cristy_2003 a întrebat:

Peste 2 săptămâni am orasul a 3 oară...
Din cauza emoțiilor tot pic și nu ma concentrez asa bine.
Ceva sfaturi va rog?
Și de unde as putea sa mai învăț pentru oraș din carte sau de unde?

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Din cauza emoțiilor poti pica un examen oral, nu unul scris. Daca totusi esti atat de emotiv incat sa nu te poti concentra la un astfel de examen, nu ai ce cauta la volan.
Totusi, daca dupa doua examene cazute intrebi de unde ai putea sa mai inveti, cred ca motivul este cu totul altul.

| Violleta2022 a răspuns:

Invatat LEFGISLATIA rutiera din scoarat in scoarat si nu mai ai de ce sa pici, fiindca vei stii atunci ce faci gresit si ce nu trebuie sa faci deloc.

| Endita4689 a răspuns:

Poate cunoști pe cineva care are permis și ar putea să meargă cu tine cu mașina să vadă dacă conduci bine sau unde este problema. Un amic care să îți dea câteva ore gratis de condus.
Apoi lasă emoțiile! Cu ce te ajută dacă ai emoții?
Bafta!

| morfeo a răspuns (pentru Endita4689):

Si daca da de politie... nu mai da in veci. Mai bine sa-i cumpere orr suplimentare si sa faca cu instructorul decat sa se riste aiurea