| kathgilbert a întrebat:

Peste putin timp dau examenul pentru permis pe calculator, iar din ce am inteles de la majoritatea, intrebarile de la examen sunt cam aceleasi de pe DRPCIV. Intrebarea mea ar fi, chiar e adevarat? Pentru ca pe DRPCIV mereu dau de aceleasi intrebari, foarte rar gasesc intrebari noi. Chiar sunt aceleasi, intalnite mereu?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, asa e. Cele de pe drpciv intra si la examenu care il vei da.

| mgtow a răspuns:

Toate sunt exact cu cele din examen, ieri am dat pentru C si nu aveau nici-o diferenta doar ca se schimba prin rotatie nu iti cad 1000 si ceva de intrebari, asa ai sta o zi intreaga sa le faci.

| jhonsmyth a răspuns:

Da sunt aceliasi intrebari doar cu un singur cuvant difera si ai mare grija pe calculator la3intrebari gresite te scot din sala ca se inchide calculatorul, succeshappy sunt intrebari care difera dar sunt intrebari puse in alt mod dar cu acelasi raspunshappy

| Mandarina888 a răspuns:

Da...se poate sa fie doar formulate altfel dar sunt aceleasi intrebari!

| shmata a răspuns:

Da, in mare parte, cam 90%, sunt cele de pe DRPCIV.