| Marian372 a întrebat:

Pot face scoala de soferi fara coleg? Adica am rau de masina si as vrea sa fiu decat eu la orele cu instructorul. Se poate?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai rau de masina, atunci este bine sa nu mai faci scoala de soferi deloc, ca risti sa omori pe cineva in trafic, daca ti se face rau si lesini la volan, sau te apuca vomitatul.
Fii si tu REALIST, de ce esti capabi si de ce nu esti.

| Violleta2022 a răspuns:

Inca ceva: sa zicem ca instructorul face un efort si te ia numai pe tine in masina, desi cererea ta este total aiurea, ce faci la examinare, ca nu poti spune Politistului sa dea pe ceialti jos din masina, ca tu nu vrei sa ai colegi in masina?

suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand așa se face școală de șoferi doar tu și instructorul. Rar mai exista cineva in mașină.
Și doi, raul de mașină dispare când conduci.