| Mihai_Andy_1996 a întrebat:

Pot monta subwoofer și amplificator pe hyundai santa fe 2007?

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Nu mai umpleti site-ul cu intrebari de tot ca****l, poti monta subwoofer +amplificator pe o dacie sau pe un cayenne, operatiunea este aceeasi.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Tu cam greu, cineva care a mai facut asta cu siguranta.
Sunt destui care si-au pus amplificatoare pe scuter, eu am avut sistem auto in casa... Oriunde exista o baterie de masina se poate instala amplificator, si ce vrei tu pe el.
Un prieten avea sistem performant, intr-un Ifron cu care incarca tiruri.

| DeXz2010 a răspuns:

Oriunde exista o baterie de masina se poate instala amplificator

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru DeXz2010):

Parca am mai 'vazut' undeva aceeasi fraza, nu crezi? big grin