| danyel23 a întrebat:

Pot sa fac burnout la skoda octavia 2?
http://www.google.ro/......tp?/imgres

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Cred ca faci...tragi frana de mana, a-ntaia, turata la blana si dai drumu brusc la ambreiaj

| Braunion a răspuns:

Cat de imbecil sa fii sa-ti bati joc in halu asta de o masina (nu mai vorbim de asfaltu primariei)
Fa burnout la tine pe covor, ca pe sosea e penal (distrugere premeditata de bunuri)

| ManeaAlex a răspuns:

Ba faci dar nu cine stie ce... Sau pune cate o bucata parchet la rotile din spate trage frana de mana si incearca sa faci cerculete (da incearca intro parcare mai mare unde sa ai loc baftawinking