| Hokostbaby a întrebat:

Pot sa fac scoala de motociclete in timp ce o fac si pe cea auto?
Scoala de soferi pentru b am inceput-o mai demult si mai trebuie doar sa dau traseul peste o luna jumatate. Este posibil sa incep pentru a2 pana atunci?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca este posibil, daca ai timp poti face simultan scoala de conducere pentru cate categorii indeplinesti conditiile cerute si pentru cate vrei dintre acestea, legislatia rutiera nu interzice aceasta.

| aCek1ng a răspuns:

Desigur happy Nu scrie nicaieri ca nu ai voie happy