| Fatzica97 a întrebat:

Puteti sa-mi ziceti un site cu masini asi vrea sa imi cumpar una. Vreau si o parere!(Funda+vot)

Răspuns Câştigător
| AnNaa67 a răspuns:

Iti dau niste siteuri unde apar multe si case si masini si caini, de toate numai de vanzare:
Okazii.ro
Tocmai.ro...
Doua?laughing
Stiam mai multe

| AnNaa67 a răspuns (pentru AnNaa67):

Si ...Mercador

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

La 15 ani, ce sa faci cu ea?laughingSi cumpara-ti ce iti place, ce crezi ca este mai bun.

| Danielcristian a răspuns:

Www.mobile.de, o sa gasiti cele mai ieftine masini iar daca stiti cat de cit sa vorbiti nemnteste o scoateti si cu 1000euro mai ieftina daca e de la privat iar pana la 500 euro daca e de la diler.

| hackeru2 a răspuns:

Mobile.ro, autovit si altele...eu iti recomandand ca masina un bmwtongue

| andrei_3160 a răspuns:

Mercador.ro
okazii.ro
tocmai.ro
autovit.ro
best-cars.ro

iti recomand un bmw