| anonim_4396 a întrebat:

Re all! Deci eu mi-am pus windows 7 am activat licenta tot eu singur. SI am boxe 5.1 si nu se aud doar 2 si fara bassul subwooferului. Ce sa fac nu imi merge sa inlstalez nici un fel de realtek am placa video nVIDIA geforce procesor Intel Core si placa audio crd ca mi inclusa in procesor. Cand aveam windows xp imi mergea fain sunetu tot perfect dar pc-u. in poze cu windows 7 imi merge perfect pc-ul dar sunetul ..NU SCHIMB WINDOWSU ziceti-mi ce sa fac plzz. FUNDAAAAA

3 răspunsuri:
| EMike a răspuns:

Intra in control pannel. Ai acolo sounds. Treci pe 5.1 surround. Ti-am mai scris si cand ai pus intrebarea data trecuta.

| cristian100 a răspuns (pentru EMike):

Nu gasesc nu se poate. de 2 ani ma confrunt cu asta si nu gasesc cum sa fac

| cristian100 a răspuns:

Am windows 7