| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi o masinuta cu greutate max de 550kg care se conduce cu b1 si care se poate cumpara din italia sau romania pretul sa nu depaseasca 3 mii euro. Dau funda la cea mai buna.

5 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Aixam;;big grin Microcar e 2000euro

| Robo97 a răspuns (pentru AdrenalinaPuraLaMaXim):

Nu prostii de aixam care baraie de o ea drk si prinde max 50 kmh ceva care sa fuga peste 100

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns (pentru Robo97):

Pai nu ai specificat cat sa prinda, tu ai zis de max 550kg si pana`n 3000e...straight face

| Robo97 a răspuns (pentru AdrenalinaPuraLaMaXim):

Am gresit ca n-am specificat.dar oricum sunt niste prostiii axiam

| Robo97 a răspuns:

K dar nu Axiam care prinde 50 la ora ceva care sa duca pana in 120 macar