| кเ๔๔๓เץt a întrebat:

Sa zicem ca ar face cursa un renault 19 cu o dacia nova care ar ajunge prima la start?

6 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Cred ca vrei sa zici care ajunge prima la finish, nu la start. Pai depinde, de sofer, de motorizare, de starea masinilor...

| Foca a răspuns:

Salut. Acuma depinde de starea mot. Daca ar fi amandoua egale. Sa nu fie rulate prea mult, cred ca dacia va ajunge prima.
Succes.
Ciaohappy

| BassHunter13 a răspuns:

Dacia super nova! pentru ca renaultu 19 ii batran

| NotoriusBIG a răspuns:

La start ajung amandoua...la finish sau final dupa mine cred ca ajunge dacia nova

| Мариус a răspuns:

Cea care are piesa dintre scaun si volan mai buna laughing

| sobar a răspuns:

La start sunt deja amandoua. ca de aceea ii spune start