| alexthebest1888 a întrebat:

..am 13 ani si vreau sa imi cumpar un atv de 125cc dupa site-ul vand-atv.com.dar nu stiu care sad.eu as opta catre BMW. ajutati-ma sa aleg intre bmw si hummerm7 si hummer m8..care sa il cumpar?happy cel mai bun rasp funda!

Răspuns Câştigător
| IonutGTT a răspuns:

Bmw am avut si eu ...nu ti'l recomand ....Hummer m8 e cel mai bun, nu pentru ca e mai scump dar are stabilitate mai buna si arata si mai binebig grin

| alexthebest1888 explică (pentru IonutGTT):

Aaa ok mersi mult

| alexthebest1888 explică (pentru IonutGTT):

Dar tu ai m8? fac lumina farurile alea?

| alexthebest1888 explică (pentru IonutGTT):

Si sa iti spun ce nu imi place la m8..nu imi place ca schimbi vitezele la picior si nu am schimbat niciodata...dar ma invata tata ca el a avut motor de 350ccsmugbig grin... oricum mersi ionut ti-am dat funda!

| alexthebest1888 explică (pentru IonutGTT):

Ionut dar hummer-ul m8 are 3 viteze + marsalier? te rog raspunde-mi la toate intrebarile puse cat de repede posibil!happy

7 răspunsuri:
| boghy123 a răspuns:

Mda. tot 13 am si eu. si nu ai voie pe strada nici macar cu 49 cc ^_^ iti trebuie 14 ani pentru sub 50 cmc... 16 si permis sau nu stiu ce pentru maxim 125 cc si peste 125cc iti trebuie permis dala pentru motocicleta XD

| alexthebest1888 explică (pentru boghy123):

Ee nu ca la mine pe aici...nu e politie si tata se are bine cu politia...dar nu stiu pe care sa il iaustraight face

| alexthebest1888 explică (pentru boghy123):

Eu am deja un scuter gareli capri lx..de 49cc..si merge bine i-am dat si 70. dar e mai bun un atv..cu toate ca am auzit ca se strica cam repedehappy