| kilometru0 a întrebat:

Sal TPU as vrea sa stiu daca o honda nes de 125 fabricatie in 97 si motor in 2 timpi 6 trepte si 30000 de kilometri ar mai functiona? as avea probleme cu ea? siteu cu ea http://www.tocmai.ro/honda-125-4597949.html

Răspuns Câştigător
| emoboy a răspuns:

Tinand cont ca este in 2 timpi cred ca ar avea nevoie de segmentare.Depinde de cum a mers nenea ala cu ea.Ca daca a mers numai la blana motorul este lesinat acum.Dar la 450de euro este bunicica, mai bagi 500 si o sa fie ca noua.winking

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlexandruManase a răspuns:

Poti sa o iei