| DerFinne a întrebat:

Sal happy voi ce parere aveti de AmcKart Pipera? as vrea sa ma inscriu si nu stiu cum sa procedez... ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pentru motociclete este foarte proast circuitul, chiar jalnic mi-as permite sa spun, am facut de sute de ori acel circuit, pentru karting daca ai peste 16 ani nu mai ai ce sa faci, nu mai ai voie conform metodologiei lor sa practici karting de performanta decat de distractie contra costa adica 30 de lei in cursul saptamanii, 50 de lei in cursul saptamanii pe nocturna, 50 in weekend ziua si 70 in weekend pe nocturna, preturile sunt pe ora. Daca ai sub 16 ani si vrei sa faci performanta trebuie sa treci de testele psihologice si de sanatate, daca ai si cea mai mica problema de sanatate nu ai sanse sa intri, nu merge absolut nimic aranjat oricat de multi bani ai avea sau pe cine cunosti, chiar fata unuia din actionari am auzit din surse ne oficiale ca a vrut sa se apuce dar din cauza vederii usor slabe nu probleme majore nu a putut, sunt foarte drastici, si daca treci de acestea, faci 5 zile la ei pe circuit contra unei sume acum 3 ani era 500 de lei acum sincer sa fiu nu mai stiu cat este, si daca ei considera ca poti face performanta poti practica contra a 500 de lei pe luna 3 ore pe zi, 3 zile pe saptamana la alegerea lor cand au ei timp si este circuitul liber, si ai gratis deplasarile si competitiile, daca in decurs de un an nu faci performanta esti eliminat! Cam astea sunt regulile dar poti suna la numerele de contact afisate pe site sau sa dai o fuga pana la ei si aflii mai multe, dar eu cred ca ti-am spus cam tot ce ar fi de zis! Mult noroc!