| 12345ok a întrebat:

Sall all
peste cateva zile dau sala pentru permis auto
si nu prea am invatat mai nimic
nu pot sa ma concentrez deloc crying
ce ma sfatuiti sa fac pliz

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BiuL a răspuns:

Fa teste online

| ghostk1d a răspuns:

Drpciv.ro fa ti cont si fa teste..eu l am dat acum 2 anilaughing.si A si B. testele de acolo sunt identice ca cele de la test.practic sunt aceleasi.

| johny92 a răspuns:

In primul rand trebuie sa renunti la pc, tv, chestii de genul care te ispitesc macar pentru cateva zile, pana trece pricina cu examenul. Acuma pc-ul il poti folos ca sa faci chestionare dar lasa mess-ul, fb-ul, etc. Trebuie sa constientizezi tu pur si simplu ca ai un examen altfel nu cred ca o sa-l iei daca nu te straduesti sa inveti. Oricum iti doresc multa bafta si fara emotii!