| vl96cos a întrebat:

Sall. Cat platesti daca vrei sa participi la cursele de viteza...(drag recing )

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

De la 800 de lei pe etapa in sus + benzina de circuit care costa 10 lei si 30 de bani litrul, si intr-o cursa de drag chiar daca nu consumi trebuie sa ai minim 20 de litri in rezervor ca sa traga bine pompa.

| Minks a răspuns:

Depinde de organizator, locatie, cheltuieli aditionale cu masina, etc.

| MG4Life a răspuns:

Presupun ca de la 10 in sus

| Minks a răspuns (pentru MG4Life):

Poti sa incetezi cu spam-ul? Te-am raportat, sper sa se ia masuri cu tine. Esti exasperant.

| underground05 a răspuns:

Viatalaughing