| alexthebest1888 a întrebat:

Sall,ce ziceti de atv-ul hummer m8 de 125cc de pe vand-atv.com...sunt bune de ceva? ..cat prinde maxim? am vzt ca pe site scrie 50 dar la 125cc trebuie sa se duca 70 cam asa..si mai am o nelamurire dc in acte scrie 49cc si el "cica" are 125cc..ciudat..ce spuneti? sa mi-l iau este puternic? ..trage macar o dacie? funda cel mai bun rasp!

1 răspuns:
| ion933 a răspuns:

Are motoru modificat de asta da cind il inscrii nu se uita la motor asa ca potii sa il eiii ii destul de bun depinde in ce sens vreii sa il folosestiibig grin