| CAMIOANIEEE a întrebat:

Sall,Pentru cunoscatorii AUTO, este adevarat ca lamborghini a scos un Aventador de 900CP? cica noul model s-ar numi Lamborghini Aventador LP900 multo Veloce si un model de DMC, nu stiu ce e asta, este adevarat? dovata:http://www.youtube.com/watch?v=YBseN8MlrhY

Răspuns Câştigător
| BassHunter13 a răspuns:

Da este adevarat! Dupa cel de 700 a iesit bijuteria asta de 900CP LP 900 l-au scos in toamna anului 2012 la sfarsitul lui sept! Pretul este undeva la 125mii euro!

| CAMIOANIEEE explică (pentru BassHunter13):

Si ce e ala DMC?

| vlad93fcv a răspuns (pentru BassHunter13):

Vrei sa spui ca upgradeul va costa de la 125 de mii de euro.Se adauga pretului de 255.000 euro fara taxe al unui Aventador!

3 răspunsuri:
| ???T a răspuns:

Da e adevarat e cea mai noua masina lamborghini in toamna happy