| kilometru0 a întrebat:

am nevoie urgenta de un raspuns! Azi am fost cu masina mea la rar Bora din 2001 cu motor ajm de 116 cai 6 trepte ..motorul merge de tuna iau si una de 131 de cai porneste usor n-am probleme dar aia de la rar mi-au spus ca seria este de Motor ADT dar us motoare adt cu 6 trepte si mi-au spus ca are calculator de ajm si serie de adt,,, eu am luat masina de la unul care facea dezmembrari si poate eu pus doar capacul de adt! Intrebarea mea merge o cute de ajm cu 6 trepte pe un motor de adt si daca merge un calculator de ajm pe un motor adt?

Răspuns Câştigător
| LowAlfa a răspuns:

Clar calculatorul nu potriveste ca si cum ai pune in caculatorul tau ceva de laptop(dau un exemplu) cutia cel mai probabil merge.