| Săndulache_Răzvan_1996 a întrebat:

Sall TPU, am o problema mufa de la boxe s-a rupt in doua si a ramas jumatate in placa de sunet cum pot face ca datele de sunet sa nu mai fie folosite prin aceea mufa, prin cea de la microfon sau cealalta albastra avand in vedere ca am placa de sunet Digital Audio (S/PDIF) plzzz spuneti-mi cum si ce trebuie sa fac AM WINDOWS 7.

1 răspuns:
| WPP a răspuns:

Cea mai buna solutie este sa scoti bucata de mufa ramasa acolo... demonteaza placa de sunet (sau tot calculatorul daca e onboard) si du-o la un electrician, nu o sa te coste mare lucru.