| Dinu_Marian_1994 a întrebat:

am si eu o intrebare daca am intrat cu masina intr-un semn rutier si l-am daramat pe langa amenda platesc si punerea lui la loc?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, trebuie sa platesti si contravaloarea montarii semnului de circulatie, daca nu poate fi reparat platesti unul nou.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, probabil vei plati si pagubele

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Normal ca il platesti, nu mai e acolo doar din cauza ta, nu a intrat primaru cu masina in el.

| emilioano a răspuns:

De amenda o plătești și semnul nu este problema ta ci a primarului

| baciuadi a răspuns:

De primit primesti amenda dar nu cred ca va trebui sa platesti semnu

| baciuadi a răspuns:

Vei primi amenda dar nu cred ca vei plati punerea semnului