| ashta a întrebat:

as vrea sa stiu si eu cum sta treaba cu geamurile fumurii! am in logan si as vrea sa-i pun geamuri fumurii sau ionizate trebuiesc neaparat inmatriculate pentru ca am vazut si mai inchise si mai deschise!

Răspuns Câştigător
| Rolandgl a răspuns:

In primul rand geamurile nu se inmatriculeaza....Doar ca trebuie sa mergi la orice firma care se ocupa cu folii auto si acolo ti se monteaza pe loc. Si ei iti elibereaza o omologare pentru ele. Pe geamurile din spate poti pune cat vrei numai ca pe cele de pe portierele fata legal ai voie maxim 20%. Eu personal am la a mea omologarea dar pe fata am pus 60% si nu am avut probleme. Depinde si cine te opreste

| ashta explică (pentru Rolandgl):

Dar cam cat costa aceasta omologare?

| ashta explică (pentru Rolandgl):

Si cam cat costa aceasta omlogare?

4 răspunsuri:
| johnsmith1890 a răspuns:

Toate modificari aduse unui autovehicul trebuie omologate rar. si geamurile fumurii trebuie sa ti le puna un service autorizat rar cu stampila pentru a nu-ti lua politia certificatul. ai grija cu foliawinking

| Rolandgl a răspuns:

Firma daca este autorizata RAR iti va elibera certificatul de omologare fara costuri suplimentare