| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai buna masina din lume? Eu stiu ca e bugatti veyron dar cica ar fi paggani zonda.

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Cea mai buna masina nu exista.(punct) buna in ce sens? de ex bugatti merge cu 400km/h dar consuma 24%, alte masini consuma putin dar nu ating viteze prea mari si tot asa...deci la ce te referi tu cand zici cea mai buna?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma refer la cea mai vitezomana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te referi la viteza, sprint, si alte chestii tehnice impresionante, atunci votez pentru "Koenigsegg CCXR". "Bugatti Veyron" sau Paggani Zonda" sunt doar niste babaciuni ofilite si ofticate. Si fara clasawinking

| Catalin_Axinia_1985 a răspuns:

La viteza ar fi bugatti iar la rezistenta si chestii de astea e mercedes

| Polar_Ursu_1971 a răspuns:

Buna in ce sens?
Poate tu vorbesti de viteza.
Pana acum cea mai rapida masina de serie este Bugatti Veyron SuperSport.
+
Se scrie Pagani, nu Paggani. laughing

| alin1671 a răspuns:

Cea mai buna masina este cea pe care ti-o poti permite happy