| poilkjmnb a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care sunt inebuniti dupa masini, drifturi, viteza, (adrenalina)?

Răspuns Câştigător
| Ripperz a răspuns:

Acesti oameni se afla la varsta adolescentei sau la o varsta postadolescentina, aceste preferinte fiind tipice varstei.Este doar o etapa a vietii(temporara).

9 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

Mie imi plaaac ♥

| kitty00 a răspuns:

Mi se par nebunatici, scumpici, adorabili big grin. Dupa masini sunt si eu, drifturilaughingvirtualitaterolling on the floordoar ...Viteza?oh go on atat timp cat e constient(nu e sub influenta alcoolului) e destul de ok, atat timp cat nu este o localitate/orasbig grin.big hug Nebunii, peripetii,''o noapte stranie in salbaticie''...mie mi se par superbe, impresionante si respect pentru cine are asemenea curajwinking.

| BiancaBaby a răspuns:

O parere foarte buna

| WPP a răspuns:

Adrenalina si pasiune! Tuning la maxim www.wpp.ro

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Pai sunt niste oameni evident distrati si care partial stiu ca aceasta adrenalina le pune viata in pericol. La unii oameni acest hobby ca sa-i spun asa e nelimitat dar cazurile sunt rare. E o placere si un mod de a se distra.

| ShadowSlck a răspuns:

N-o sa moara acasa. happy

| DarcyStyles69 a răspuns:

Isi traiesc viata!