| Florian20405 a întrebat:

Sall TPU
Daca stiti pe cineva, vand skoda fabia 2003 117.000 km reali carte service ABS ESP EPC AC 4xairbag geamuri electrice servo directie volan reglabil radio Blaupunkt etc
Masina se afla intr-o stare excelenta, dau funda si o bere!

Răspuns Câştigător
| Scremer a răspuns:

Aham o sal intreb pe un prieten ca acu isi cauta si el o masina.

7 răspunsuri:
| Braunion a răspuns:

Ai uitat sa precizezi cel mai important detaliu : ce motor are?
P.S: Daca nu e inmatriculata dupa 2007, degeaba e inmatriculata. Mai dau 2000 de euro pe taxa de prima inmatriculare/poluare sau cum mama masii se mai cheama (trebuie sa fiu nebun sa dau 5000 de Euro pe o Fabia din 2003, de banii astia imi iau Passat)

| Florian20405 explică (pentru Braunion):

Manwinking e inmatriculata dupa 2010 tongue nu te mai agita asa... esti interesat?

| Braunion a răspuns (pentru Florian20405):

Ce motor are?

| Scremer a răspuns:

Cu cat o dai?

| Florian20405 explică (pentru Scremer):

3550 usor neg

| Florian20405 explică (pentru Scremer):

E inmatriculata,cine o cumpara nu are de bagat bani in ea!
schimbate(discuri frana, ferodouri, baterie, bielete, bucsi) toate noi

| Florian20405 explică (pentru Scremer):

Chiar te rog happy daca e interesat david46_florin si ii spun tot ce vrea ca sa-i dau un nr de telefon

| Scremer a răspuns (pentru Florian20405):

Aham o sal intreb pe un prieten ca acu isi cauta si el o masina.