| Robertdiablo900 a întrebat:

Sall tpu...deci am in elicopter cu telecomanda iar nfiricelele subtiri care vin de la motorase s-au desprins de pe placuta aia de comanda ....cum as putea Sami dau seama unde vin puse fiecare? sunt vreo6

1 răspuns:
| Haşa07 a răspuns:

Iti este distrus... aproape :/
Ar mai fii 2 solutii, ori scrie la instructiuni acest caz ori trebuie sa te duci la magazinul de unde l-ai cumparat! Daca te duci la magazinul de unde tu l-ai cumparat spune-i ca a fost o defectiune cu motoraselewinking