| poilkjmnb a întrebat:

vreau si eu niste site-uri cu tractoare mici (in2-3 pistoane) de vanzare (yanmar; kubota; shibaura..etc...) va multumeesc funda :*

6 răspunsuri:
| McRazvan a răspuns:

Poate gasesti aici tractoare mici www.oriceorice.ro

| Ando1dul a răspuns:

Vezi pe autovit

| FurtunaDiesel a răspuns:

Preturile pentru tractoare mici noi nu exista pe net decat la reprezentante. Daca vrei SH intra pe http://cautare.mobile.ro/vehicule/vehicule-agricole, selectezi categoria de masina agricola pe care o vrei, apoi restul datelor daca mai vrei, daca vrei sa ti le arate pe toate dai direct cutare, or in Romania, or afara depinde de unde vrei sa il cumperi. Alte site-uri exista dar asta este cel mai serios, gasesti cele mai multe anunturi valide!

| Radu_Emil_Constantin_1970 a răspuns:

Incearca la um. mija. din dimbovita eu am luat cu motor iugoslav cu un piston 12 cai sunt multumit de el

| ciocoi a răspuns:

Wwwtractoare mici japoneze.ro

| Rolleer a răspuns:

Buna, eventual poti sa te uiti aici: http://tractoaredevanzare.net/