| bytzy09 a întrebat:

Saltare!
are cineva habar se scumpeste sau nu scoala de soferi si daca se scumpeste de cand?
am auzit ca se dubleaza dar trebuia sa se scumpeasca de vreo 3 saptamani dar inca nu se stie nimic

3 răspunsuri:
| valydinamo a răspuns:

Da ma se scumppeste din cauza ca se baga cameri de filmat in masini si trebuie ca fiecare instructor sa ainbe cabinet de pshiologie

| bytzy09 explică (pentru valydinamo):

Stiu si eu ca se scumpeste, dar nu sti cumva de cand se scumpeste ca as faceo si eu dar de la inceputu luni februarie as avea mai mult timp... ce sansa e sa se scumpeasca pana atunci

| valydinamo a răspuns (pentru bytzy09):

Nu stiu ce sa zic eu nu cred ca se mai scumpeste mai tarziu darr nusestie