| alexandru998 a întrebat:

A nins putin si pe la noi prin oras asa ca m-am dus si eu intr-o mica plimbare intr-o parcare mare de la o sala de sport. Acolo am apucat sa fac si eu 2 cerculete cand gardianul a fluierat dupa mine facandu-mi semn sa plec sau sa vin la el, nu am inteles bine asa ca am apasat pe avarii [sa ii multumesc] si am plecat. Credeti ca se va obosi sa se duca la politie sa le dea filmarea?

Răspuns Câştigător
| ALGator a răspuns:

Stai bre liniștit ca nu ai comis nicio crimă! Nu o să te caute nimeni. Nu ai fost pe carosabil.

2 răspunsuri:
| francut a răspuns:

De data asta a fost un avertisment. Sa nu mai repeti figura, nicaieri.

| Purandel a răspuns:

Atata timp cat nu ai provocat daune nu se va duce.