| Aby_Alberto_2000 a întrebat:

Salut, acum câteva zile prietenii mi-au făcut o farsă, mi-au furat o mașină, mi-au făcut pană la alta, as vrea și eu niste ideii. Funda

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bagale cartofi in teava de esapament si le bati cu ciocanu sa intre bine. Daca reusesti sa deschizi capacu la rezervoarele lor adauga niste fecale sau apa plata

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Goleste-i vasul cu lichid de frana, scoate mufa senzorului de pe borcan, ca sa nu-i apara in bord, si slabeste un aerisitor de la rotile din spate.
Poti sa-i demontezi si piulitele capetelor de bara, sa fii sigur ca nu se mai intoarce intreg.

| johnnny123 a răspuns:

Ce descrii tu acolo nu se cheamă "farsă". Se cheamă "furt" și "vandalism" și sunt infracțiuni.

Tot așa cum dacă înjunghii un om nu poți să spui că i-ai făcut o farsă.

| Samariteanul a răspuns:

Cumpara niste artificii din alea care suna ca impuscaturile si seara mergi la geamul lor, aprindele si aruncale cat mai aprobe de ei, sau pe balcon daca stau al bloc. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia nu sunt prieteni. Poţi încerca să le faci şi tu o farsă, dar ai grijă să nu moară nimenibig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Lucian2473 a răspuns:

Trimite mascatii la el cand mai fac asa! Apoi spui ca a fost o farsa.

| Mihai_Enne_1955 a răspuns:

Intereseazate de un preot bun pentru ca sunt si ne buni. Apoi platesti cateva liturghi pentru inmuierea inimilor la dusmani. Dupa o perioada trebuie repetata aceasta procedura. Am fost si eu in aceasta situatie si a mers.O alta idee ar fi montarea unei videocamere.