| Robert131 a întrebat:

Salut! Am 16 ani și vreau sa dau de categoria b1. Problema este ca la mine în oraș nu am aceasta categorie și trebuie sa fac naveta la Iași... Am văzut câteva scoli dar vad ca toate au program luni-vineri iar eu pot ajunge doar în weekend. Oare acel program este doar al scolii, gen înscrieri etc sau și al instructorilor? Mulțumesc

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Amana pana la 18 ani, cand termini scoala si ai timp de scoala de soferi.