| AlexicăHD a întrebat:

Salut am cursu de legislatie pentru scutere daca merg si dau doar examenu pe moto de 125 iau a1?

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Trebuie sa faci scoala, sa te duci la orele de legislatie la scoala, sa faci fisa medicala, test psihologic, sa platesti taxele la CEC si apoi te duci, dai sala, si apoi daca iei sala esti programat la traseu, te duci cand te programeaza si dai traseul!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa faci si scoala, unde inveti si practic. Fara ore de practica nu te primeste la examen. Numai bine!