| KeporLove a întrebat:

Am de ceva vreme o slabiciune pentru motoare. si cand spun motoare nu ma refer la masini.

Vreau sa imi cumpar o motococileta sau un ATV dar sincer nu prea stiu ce sa aleg si de care mas folosi mai mult si mai bine. am auzit persoane care cu atv au tras lemne din padure dar cu cross-ul poti sa te bagi in competiti si altele. Voi ce ziceti ce ar fi mai bun?
Tin sa mentionez ca am varsta de 16 ani si am mai avut un Enduro care l-am vandut pentru ca era prea mic si defect.

2 răspunsuri:
| KaPy2 a răspuns:

Alege ce-ti place tie mai mult ca daca se strica motoru/atv tot bani trebuie sa dai, eu as alege atv

| a1doru a răspuns:

Crosul e recomandabil fiindca poti circula cu el si pe sosea.