| User445 a întrebat:

Salut,am golf 5 2005 si mi-am luat un set de semnalizari de oglinda dinamice,le-am schimbat,m-am uitat sa fie totul bine, ele functionau insa cand m-am uitat mai atent la masina poziția pe partea stanga ramane aprinsa si nu se mai stinge, ce se poate face in acest caz?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poate ai dat peste semnalizare. Toate masinile de prin 1990 incoace, au o functie de iluminare de parcare pe stanga sau dreapta, activabila din maneta de semnalizare, dupa ce ai scos cheia din contact.
La mine tin maneta apasata stanga sau dreapta, imi bipuie in bord si se aprind pozitiile pe partea respectiva. Ca sa o dezactivez, dau in cealalta directie.
https://www.youtube.com/watch?v=6K9-6a92Trg

| User445 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Da,asta era problema, mulțumesc mult!

1 răspuns: