| FitMonkey a întrebat:

Salut

am inceput sa fac permisul de conducere categoria B si as vrea sa va intreb daca site-ul e-drpciv.ro este bun, pentru ca mi se par usoare intrebarile. La sala vor fi la fel? sau mai grele?

multumesc

6 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Vor fi aceleasi.

| viotedy a răspuns:

Aceleasi.sunt usoare dar pot fi si capcane unele.trebuie atentie.

| alexro93 a răspuns:

La sala sunt aceleasi intrebari pentru ca este site-ul oficial..eu unul de pe drpciv am invatat si am fost multumit.bafta la examen!

| Girbiii a răspuns:

Fratele meu tot pe asta facea si el era multumit...din cate stiu eu la carnet se dau exact asa cum sunt alea.winking unele intrebarii s-ar putea sa se si nimereasca.

| BOYI a răspuns:

Eu iti zic sa citesti bine cartea de 3 ori si dupa poti sa te apuci de chestionare. Pana atunci nu are nici un sens sa faci chestionare. Citeste legislatia bine!

| IONUT1122 a răspuns:

Da acel site este bun pe el am facut si eu dar s-ar putea sa iti dea si intrebari mai grele. Funda?