| MrJuve a întrebat:

Am luat examenul practic pentru categoria B luni, permisul inca nu mi-a venit si din cate am inteles de la posta nici nu o sa vina foarte curand. Pot sa conduc pana atunci cu foaia pe care mi-a dat-o cand am coborat din masina? Sau trebuie sa iau o dovada sau ceva?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa-l primesti in cca 10 zile. Poti conduce legal pana atunci doar daca obtii o dovada de la Serviciul permise.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa iei o dovada, desi din ce am citit recent nu se mai da

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Trebuie sa iei dovada, de la permise (unde ai mers pentru programari si sala).