| likeblue a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Imi trebuie informatii despre biciclist...Am incercat sa caut pe internet dar nu gasesc! Va rog..imi trebuie la scoala. happy

2 răspunsuri:
| carla2010 a răspuns:

Este mult prea vaga intrebarea ta. Vorbesti de cineva cunoscut? Ai de facut vreo compunere? Vorbesti de vreun ciclist profesionist? De cel care a fost lovit de BMW si soferul batut de alti biciclisti?

| Comediantul a răspuns:

Va rog sa scuzati deranjul dar nu m-am putut abtine: biciclistul il cunosc eu. locuieste langa mine..sau vorbesti despre ala de peste drum?
nu te supara dar specifica mai bine ce doresti...