| EddyEduard96 a întrebat:

Salut, am nevoie de cineva care se pricepe la mașini bmw e46.
Astăzi am mers cu mașina în jur de 15 km și după a început sa frâneze și sa mi se aprindă martorul galben pentru frana, am tras pe dreapta și am oprit motorul, după când am dat sa o pornesc motorul nu mai pornea...
Am lasat-o vreo 2 minute pana am deschis capota mașinii și am mai dat o cheie sa pornească și a pornit și martorul a dispărut.
Care poate fi problema?

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ai dat fix 0 informatii de ajutor.
Ce motorizare, ce martor de frana? Uzura placute, ABS?
Electromotorul invartea, nu invartea?
La e46 din asta ieftin se pricepe el: https://www.facebook.com/share/p/sfgYr8hAaZyuEBAS/